Telefon: +48 604 650 552 - koordynator Katarzyna Ślebioda Email: [email protected]

O nas

ankiety marka

Koordynacja i realizacja projektów badawczych

Zajmujemy się koordynacją i realizacją projektów badawczych na terenie województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego oraz części województw ościennych. Doświadczenie w tym zakresie zdobyliśmy współpracując z wieloma firmami.

Nasza sieć

Nasza sieć obejmuje praktycznie każde większe miasto na terenie tych województw : Poznań, Piła, Leszno, Jarocin, Ostrów Wielkopolski, Konin, Kalisz, Szczecin, Stargard Szczeciński, Koszalin.

Ankieterzy

Ankieterzy posiadają duże doświadczenie w realizacji badań PAPI, CAPI, IDI, wywiadybiznesowe, wywiady domowe, audyty typu MS, rekrutacja na FGI.

Siatka ankieterów

Siatka ankieterka obejmuje 35 ankieterów z wykształceniem minimum średnim w przedziale wiekowym od 20 – 60 roku życia. Osoby te łatwo nawiązują kontakt z respondentem i realizują cele badania. Charakteryzują się odpowiedzialnością, uczciwością i rzetelnością oraz są przeszkoleni w zakresie standardów PKJPA.

Szkolenie

Przed rozpoczęciem realizacji każdego z projektów nasi pracownicy są przeszkoleni z procedur i technik pracy w terenie w zakresie standardów PKJPA.

Współpraca

Serdecznie zapraszam do współpracy
Katarzyna Ślebioda